svētdiena, 2016. gada 3. jūlijs

Tukšo tūbu birums

Nu gan esmu aizgājusi otrā galējībā, kad plauktos rotājas tukšās nevis pilnās tūbas, bet situāciju ļoti ātri var labot :D
Jāatzīstas, ka tūbu pirkšanā  ievēroju mērenību, vairāk pieturos pie pārbaudītām vērtībām, ja produkts ir izcils, vairs nemeklēju alternatīvas.
Te nu ir mans gada veikums (jūlijs 2015.-jūlijs.2016)!
Sejas kopšanas līdzekļi:Produkti, kas īpašus komentārus vairs neprasa, tie ik pa laikam atgriezīsies tūbu plauktā. Joprojām sajūsminos par Decubal produkciju - izcili sejas kopšanas līdzekļi par ļoti draudzīgām cenām. Vilšanos sagādāja Bio2you krēms acu zonai,pirmā versija šim krēmam bija lieliska. Gan ar Annemarie Borlind emulsiju, gan ar Dermalogica mitrinošo masku ilgi nācās meklēt saskaņu, bet beigās atrodot pareizo pieeju, sejas āda gavilēja. Jaunatklājums ir  attīrošais sejas balzams no Emma Hardie, kas lieliski noņem dienas putekļus un atsvaidzina sejas ādu.

Ķermeņa kopšanas līdzekļi:


Joprojām mīļākais roku krēms ir no Rituals. Ļoti patika kāju kopšanas līdzekļi no Etos, kuri godam pildīja savas funkcijas.United colour of benetton ķermeņa dezodarants ir ļoti piemērots siltām vasaras dienām, piedot viegluma un svaiguma sajūtu. Bio2you zobu pastai apraksts vilinošs, bet realitātē man nesaprotams produkts.

Matu kopšanas līdzekļi:Jaunatklājums un paliekošs produkts ir Matrix total results matu maska. Tā ir intensīva krēmveidīga maska, kas lieliski noder aktīvajā sezonā, kad matiem, saule un vējš, nav tie draudzīgākie sabiedrotie. 
Ik pa laikam palietoju Klorane šampūnus, patīk mazie iepakojumi. Ar Kenue produktiem ilgi centos sadraudzēties. Atklāju, ka tie ir lieliski produkti (ar mazliet dīvainu smaržu) tieši īsiem matiem (līdz zodam).Pirmoreiz tos lietoju, kad matu garums bija mazliet pāri pleciem, mati pēc tam bija nekādi - nespodri, smagnēji, toties  īsajiem matiem tie der lieliski.

Varu atkal sākt veidot uzkrājumus tukšajām tūbām.

Lai skaisti piepildīta jūlija pirmā nedēļa!

2 komentāri:

  1. Wow, Tev gan apņēmība veselu gadu krāt... :)

    AtbildētDzēst
    Atbildes
    1. Nav tik traki, ieliek stūrī smuku kasti un piepilda :D Jāpiebilst, ka aptuveni tikpat tūbas gada garumā ir atradušas jaunus īpašniekus.

      Dzēst